O společnosti

Společnost MiaB Group, s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společností poskytující komplexní služby v oblasti outsourcingu, správy, servisu, instalace a prodeje informačních technologií na území středočeského kraje.

V minulých letech jsme rozšířili naše portfolio i o hostingové a housingové služby. Prioritou společnosti je vysoká kvalita poskytovaných služeb, která je zabezpečována prostřednictvím kvalifikovaných technických pracovníků, kteří využívají mnohaletých zkušeností získaných při poskytování služeb souvisejících s výpočetními technologiemi.

Zkušenost v oblasti outsourcingu
Firma MiaB Group, s.r.o. se zabývá outsourcingem od roku 2000 a od té doby získala cenné zkušenosti s tímto druhem poskytovaných služeb. Nejenže jsme se naučili jak technicky zvládnout pestré požadavky klientů, ale postupem doby jsme vylepšili ekonomickou stránku outsourcingu tak, že si tento druh komplexního servisu může dovolit téměř každá ekonomicky uvažující firma či instituce. Zúročením těchto letitých zkušeností pak je naprostá důvěra našich stávajících klientů, které si velmi vážíme, neboť každé silné partnerství je postaveno především na důvěře a budování dlouhodobého vztahu obou stran.